U nás jako doma

Přivítáme Vás ohněm v kachlových kamnech a příjemným prostředím chalupy

Vydejte se na chalupu Pluskovjanka, která má duši, a zažijte tam se svou rodinou či přáteli nezapomenutelné chvíle u hořícího krbu či posezení s venkovní houpačkou a možností grilování či opékání u ohniště, kde Vám okolní přírodní scenérie budou ležet u nohou. Nedotčenou přírodu a léčivé bylinky najdete na stráních za chalupou. Moderně vybavená kuchyň se základními surovinami a útulně zařízené pokoje pro dospělé i děti Vás potěší i v případě, že si budete chtít užívat přírodní krásy a místní poklidný život z tepla chalupy. Pro Vaše pohodlí můžete zaparkovat dvě auta hned na pozemku u chalupy, neomezený počet aut se vejde na parkoviště ve vzdálenosti 80 metrů.

Možnosti ubytování

Ubytování pro až 15 osob ve třech ložnicích a prostorném podkroví

V přízemí je situován velký společenský prostor s kuchyňským koutem, jídelním stolem a posezením vybízejícím ke společenským hrám. Dominantou tohoto společenského prostoru jsou nádherná moderní kachlová kamna s vyhřívanou lavicí. V přízemí je dále sociální zařízení se sprchovým koutem a vyhřívanou podlahou.

V patře jsou 2 ložnice a 1 komůrka pro zamilované či děti. Do každé z ložnic se vejdou 4 osoby s možností přistýlky, komůrka je pro 2 osoby.

V podkroví jsou na protilehlých štítových stranách 2 palandy vždy po třech lůžkách, pohodlně tedy pro 6 dospělých osob.
Rádi Vám připravíme bezpečnostní zábrany, na něž je schodiště do patra i do podkroví připraveno. 

Všechny pokoje jsou neprůchozí se zachováním plného soukromí. Nad kachlovými kamny i v každém pokoji se nacházejí dřevěné hambálky s ramínky pro sušení oblečení – oceníte při zimních lyžovačkách i po návratu z letního výletu.

V suterénu je lyžárna velikosti garáže pro uložení potravin a sportovního vybavení: lyží, kol, kočárků, apod. Před vstupem do chalupy je stylové dřevěné posezení s pevnými lavicemi a rozměrnou dřevěnou houpací lavicí.

Součástí ubytování je čisté ložní prádlo, kuchyňské utěrky a základní čisticí prostředky.

Chalupa Pluskovjanka | 2021 | Vítejte v Beskydech
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!